Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Discount week - May - 50

Zveme vás ve středu na JetBrains konferenci

Ve středu 28.5. pořádá v Praze firma JetBrains programátorské setkání. JetBrains je známý především svými nástroji pro vývojáře, zejména ReSharper, IntelliJ IDEA a PHPStorm. Ukáže tipy a triky v IntelliJ IDEA, jak efektivně programovat bez použití myši v jejich IDE a představí nový jazyk Kotlin na JVM. Večerem bude provázet developer Hadi Hariri.

IntelliJ IDEA

Setkání se koná OD 17:45 - 21:00 v Konferenčním centru City, Praha - Pankrác a probíhá v anglickém jazyce. Vstup je zadarmo, je však třeba se zaregistrovat kvůli omezenému počtu míst.

Hadi Hariri JetBrains

Program

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(ze stránek akce)

Intellij idea tipy a triky

V této části Vám ukážeme více než 30 vychytávek v IntelliJ IDEA, a to včetně věcí, o kterých jste nejspíš ani netušili, že jsou vůbec možné. Naučíme se také efektivně pracovat bez použití myši v IntelliJ IDEA nebo v jakémkoli jiném nástroji z rodiny IntelliJ IDEA nástrojů, jako jsou WebStorm, PhpStorm a další.

Kotlin

Přemýšlíte, proč se zrovna JetBrains, tvůrce polyglotního nástroje IntelliJ IDEA, pouští do vytváření nových jazyků? Vysvětlení je jednoduché. Věříme, že můžeme přenést radost z práce, kterou přinášíme do našich nástrojů, i do oblasti programovacích jazyků. V tomto bloku se proto dozvíte více o Kotlinu – Apache 2 - OSS jazyku zaměřujícím se na JVM a JavaScripty. Zjistíte, jak zásadně je možné zredukovat stávající základ kódu, a přitom jej ponechat čitelným.

Upsource a další

Seznamte se s nejnovějšími projekty, na kterých pracujeme.

Více na webu JetBrains.

Na přednášku se přijdu podívat, tak třeba se tam potkáme :)


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsal David Čápka 21.5.2014 15:52
Avatar
David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
Unicorn university David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Lukáš Slabý (LynSis):21.5.2014 20:28

Škoda učastnil bych se, ale něco už ve středu mám :/ .

 
Odpovědět
21.5.2014 20:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.