Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Konference OpenAlt 2015

Letos se opět koná otevřená konference OpenAlt. Z názvu by člověk mohl usoudit, že jde o Linux, případně další open source software. Ve skutečnosti se ale konference snaží mířit na mnohem širší skupinu lidí a kromě otevřeného software se bude také mluvit o otevřeném hardware, otevřených datech, bezpečnosti a soukromí či vzdělávání. Velmi zajímavě vypadají přednášky hnutí Makers (Tvůrci), kde nám bude představen například "open source chleba" - aneb jak od základu vyrobit chleba pouze ze základních surovin.

Konference je otevřená (tedy zdarma a volně přístupná) a koná se o víkendu 7-8. 11. 2015 v prostorách VUT FIT, Brno, Božetěchova 2 (poblíž Semillasa v Králově poli). Stravovat se je možné například v Menze (vlastníci ISIC karet za zvýhodněnou cenu) nebo v několika restauracích v blízkém okolí. Zájemce organizátoři prosí o dobrovolnou registraci, aby mohli přesněji odhadnout počet návštěvníků a organizaci tomu přizpůsobit.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Kromě přednášek (dorazí i zástupci Microsoftu s příspěvkem o ASP.NET a Azure - konference tedy může být zajímavá i pro Linuxem nezasažené) budou probíhat i praktičtěji zaměřené workshopy. Například "tvorba hry pro Linux v C++", Arduino 101 nebo abstraktně nazvaná "komunikace a spolupráce". Pro zájemce je také možné získat všobecně uznávaný certifikát od Linux Professional Institute - tento je placený a je nutné se na něj dopředu zaregistrovat.

Více informací se můžete dozvědět na webových nebo FB stránkách:

https://openalt.cz/…cs/home.html

https://www.facebook.com/…79844036483/


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsal David Novák 30.10.2015 20:52
Avatar
Autor se zajímá především o nízkoúrovňové programování (C/C++, ASM) a návrh hardwaru (VHDL).
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar

Člen
Avatar
:1.11.2015 11:20

Uvidíme se s někým? :)

 
Odpovědět
1.11.2015 11:20
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.