Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Kurz na tvorbu her od Microsoftu

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Microsoft Virtual Academy na dnešní den připravil on-line kurz na vývoj her v Construct 2. Construct 2 je multiplatformní designer pro vývoj 2D her postavený na HTML5 vyvinutý firmou Scirra Ltd. Je zaměřený především na ne-programátory a umožňuje vytvářet hry pomocí vizuálního editoru formou drag-and-drop. Díky HTML5 je možné hry používat na jakýchkoli zařízeních, které mají prohlížeč. Vytvořené hry lze pak distribuovat na různé obchodní servery, které zajišťují prodej aplikací, jako například Facebook, Chrome Web Store, Amazon Appstore. Construct 2 lze stáhnout i ve free verzi.

Kurz povedou zkušení vývojáři James Quick a Shahed Chowdhuri. Kurz začíná našeho času v 18 hodin a trvá 4 hodiny. Na kurz je třeba se registrovat a registrace je zdarma. Více informací se dozvíte na stránkách MVA. (Kurz je samozřejmě v angličtintě)


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 25.9.2014 9:49
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!