RUBY? Pohodový přivýdělek a zkušenosti pro nadšence, který nám pomůže sepsat několik článků o Ruby. Ozvi se nám na redakce (zavináč) itnetwork (tečka) cz.

Kurz na tvorbu her od Microsoftu

Zpravodajství Programování Kurz na tvorbu her od Microsoftu

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Microsoft Virtual Academy na dnešní den připravil on-line kurz na vývoj her v Construct 2. Construct 2 je multiplatformní designer pro vývoj 2D her postavený na HTML5 vyvinutý firmou Scirra Ltd. Je zaměřený především na ne-programátory a umožňuje vytvářet hry pomocí vizuálního editoru formou drag-and-drop. Díky HTML5 je možné hry používat na jakýchkoli zařízeních, které mají prohlížeč. Vytvořené hry lze pak distribuovat na různé obchodní servery, které zajišťují prodej aplikací, jako například Facebook, Chrome Web Store, Amazon Appstore. Construct 2 lze stáhnout i ve free verzi.

Kurz povedou zkušení vývojáři James Quick a Shahed Chowdhuri. Kurz začíná našeho času v 18 hodin a trvá 4 hodiny. Na kurz je třeba se registrovat a registrace je zdarma. Více informací se dozvíte na stránkách MVA. (Kurz je samozřejmě v angličtintě)


 

 

Zprávu pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 25.9.2014 9:49
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!