Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScript
JavaScript týden

On-line dotNet konference

Dnes začne druhý den on-line konference dotnet Conf, kterou můžete sledovat on-line na Microsoft kanálu 9. Včerejší den je rovněž zaznamenán, takže si můžete vybrat ze sledování mnoha zajímavých přednášek. Například o inovacích v runtime .Net, o novinkách v syntaxi jazyka C#, užijete si zábavu s programování příkazů pro Lego robota pomocí Windows phone. Na své si přijdou i vývojáři WPF aplikací, pro které byly připraveny hned 2 přednášky s novinkami v oblasti XAML a WPF.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Dnes se můžeme těšit na prezentace týkající se technologie ASP.Net Web Forms či MVC, podíváme se na novou verzi Entitiy Frameworku (EF7), která se bude moci používat pro různé Microsoft platformy jako vNext, Windows Phone a Windows Store, bude představen framework ASP.Net Identity, který nahrazuje stávající autentizaci v ASP.Net pomocí membership. Dále se můžeme těšit na přednášku k problematice testování, či novinky v SignalR. Dnešní program odstartuje zhruba za 7 hodin našeho času.

Konferenci najdete na kanálu 9: http://live.dotnetconf.net/


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 26.6.2014 12:07
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!