Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení OOP v Brně!

On-line dotNet konference

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Dnes začne druhý den on-line konference dotnet Conf, kterou můžete sledovat on-line na Microsoft kanálu 9. Včerejší den je rovněž zaznamenán, takže si můžete vybrat ze sledování mnoha zajímavých přednášek. Například o inovacích v runtime .Net, o novinkách v syntaxi jazyka C#, užijete si zábavu s programování příkazů pro Lego robota pomocí Windows phone. Na své si přijdou i vývojáři WPF aplikací, pro které byly připraveny hned 2 přednášky s novinkami v oblasti XAML a WPF.

Dnes se můžeme těšit na prezentace týkající se technologie ASP.Net Web Forms či MVC, podíváme se na novou verzi Entitiy Frameworku (EF7), která se bude moci používat pro různé Microsoft platformy jako vNext, Windows Phone a Windows Store, bude představen framework ASP.Net Identity, který nahrazuje stávající autentizaci v ASP.Net pomocí membership. Dále se můžeme těšit na přednášku k problematice testování, či novinky v SignalR. Dnešní program odstartuje zhruba za 7 hodin našeho času.

Konferenci najdete na kanálu 9: http://live.dotnetconf.net/


 

 

Zprávu pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 26.6.2014 12:07
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!