Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

PyCharm EE

Zpravodajství Programování PyCharm EE

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Společnost JetBrains, která vytváří vývojové nástroje pro vývojáře (například známý ReSharper), zveřejnila novou speciální edici programu PyCharm, určenou pro výuku programování v Pythonu. Tato edice obsahuje výukové interaktivní lekce, které mají začínajícím programátorům představit Python a IDE nástroje. Tato edice má nové nástroje jak pro učitele, kterým umožní vytvářet interaktivní kurzy a ukládat je na veřejné PyCharm úložiště, tak i pro studenty.

Výhodou této edice je, že nejen pomáhá s učením, ale obsahuje všechny profesionální vývojové nástroje. Není to tedy jen zjednodušená verze pro začátečníky, ale plnohodnotný vývojový nástroj.

Guido van Rossum, tvůrce Pythonu, se k nové edici vyjádřil: "Věříme, že by se nemělo striktně rozlišovat mezi nástroji pro profesionály a nástroji pro výuku, stejně jako profesionální spisovatelé používají stejný jazyk a abecedu jako čtenáři!"

PyCharm Educational Edition je zdarma a open-source. V edici najdete nejen Python konzoli, debugger a VCS, ale i unikátní výukové nástroje jako například cvičení "Doplňte chybějící kód", automatické doplňování kódu, návrhy a kontroly kódu atd.

Další informace na:

http://www.jetbrains.com/…educational/
http://blog.jetbrains.com/…nal-edition/


 

 

Zprávu pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 4.11.2014 16:49
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!