September discount week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

PyCharm EE

Společnost JetBrains, která vytváří vývojové nástroje pro vývojáře (například známý ReSharper), zveřejnila novou speciální edici programu PyCharm, určenou pro výuku programování v Pythonu. Tato edice obsahuje výukové interaktivní lekce, které mají začínajícím programátorům představit Python a IDE nástroje. Tato edice má nové nástroje jak pro učitele, kterým umožní vytvářet interaktivní kurzy a ukládat je na veřejné PyCharm úložiště, tak i pro studenty.

Výhodou této edice je, že nejen pomáhá s učením, ale obsahuje všechny profesionální vývojové nástroje. Není to tedy jen zjednodušená verze pro začátečníky, ale plnohodnotný vývojový nástroj.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Guido van Rossum, tvůrce Pythonu, se k nové edici vyjádřil: "Věříme, že by se nemělo striktně rozlišovat mezi nástroji pro profesionály a nástroji pro výuku, stejně jako profesionální spisovatelé používají stejný jazyk a abecedu jako čtenáři!"

PyCharm Educational Edition je zdarma a open-source. V edici najdete nejen Python konzoli, debugger a VCS, ale i unikátní výukové nástroje jako například cvičení "Doplňte chybějící kód", automatické doplňování kódu, návrhy a kontroly kódu atd.

Další informace na:

http://www.jetbrains.com/…educational/
http://blog.jetbrains.com/…nal-edition/


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 4.11.2014 16:49
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!