Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Soutěž Join the Tech Elite

Microsoft i letos vyhlásil prázdninovou soutěž pro vývojáře a IT odborníky. Základ je stále stejný - doučit se to, na co přes rok nebyl čas. V rámci Microsoft Virtual Academy procházet kurzy, dodělávat závěrečné kvízy a získávat za své „virtuální“ body za studium.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Soutěž je členěna do dvou kategorií - Vývojáři a IT odborníci. Každý může získávat body v jiných kurzech. Na stránce http://www.jointhetechelite.com/ najdete odkazy na zajímavé kurzy a nástroje k uvádění nových znalostí do praxe. V pravidlech je pak celý seznam kurzů, za které se body započítávají do soutěže.

Join the Tech Elite

Soutěž je dostupná ve 21 zemích a je mezi nimi i Česká Republika. Hraje se o 16 mobilních telefonů Nokia Lumia 625, 8 telefonů jde do každé kategorie. A ceny jsou celoplošné, tudíž 16 telefonů pro 21 zemí. Podstatným bodem pravidel je však věkové omezení. Spodní hranice pro věk je stanovena na 18 let, což znamená, že ani valná část středoškoláku se do soutěže zapojit nemůže, což je škoda.

zdroj obrázku: nokia.com

Pokud splňujete podmínky a chcete se naučit novým technologiím (nejenom Microsoftím), tak doporučuji si na Microsoft Virtual Academy založit účet a soutěžit. Hurá do toho!


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsal Michal Žůrek - misaz 10.7.2014 12:20
Avatar
Autor se věnuje tvorbě aplikací pro počítače, mobilní telefony, mikroprocesory a tvorbě webových stránek a webových aplikací. Nejraději programuje ve Visual Basicu a TypeScript. Ovládá HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, C# a Visual Basic.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Samuel Kodytek
Super redaktor
Avatar
Samuel Kodytek:10.7.2014 17:25

Škoda to věkové omezení jinak bych do toho asi šel :D

Odpovědět
10.7.2014 17:25
There is more than one way to screw it
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.