Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Nová pravidla pro Windows Stores

Microsoft udělal další vstřícný krok k vývojářům aplikací pro Windows Store. Zrušil totiž roční poplatky za registraci do Dev centra. Stále se sice registrační poplatky musí platit, ale zaplatí se jednou pro vždy a není je třeba platit opakovaně. "Doživotní" registrace do Dev Centra stojí 19$ pro soukromou osobu, pro organizace je poplatek 99$ (což je částka, která se dříve platila jako roční předplatné).

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Todd Brix se na Windows blogu ke změně vyjádřil: "Tato úprava měla okamžitý efekt. Více než 600 000 registrovaných vývojářů nemusí již znovu platit další poplatky, aby jejich účet zůstal aktivní. Také pro nové vývojáře je to vhodná příležitost začít nahrávat své aplikace na Dev Centrum."

Existují 3 typy účtů (Explorer, Expert a Master), které se liší nabízenými službami. To jaký typ účtu můžete mít určuje sám Microsoft. V dokumentaci s k úrovni účtu říká: "Typ Vašho účtu bude určen společností Microsoft na základě informací například o výkonu vašich aplikací, relevance aplikací, či zpětné vazby zákazníků."

I když benefiční účty nabízejí podporu při tvorbě Store aplikací, pro vývojáře by byla zajímavější možnost free registrace.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 30.9.2014 16:39
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
MrPabloz
Člen
Avatar
MrPabloz:1.10.2014 22:43

Pokud je vývojář student, má na dreamsparku registraci do dev centra win store zdarma :) takže tu je pořád možnost se tam dostat zdarma :)

Odpovědět
1.10.2014 22:43
Harmonie těla a duše, to je to, oč se snažím! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.