Letní akce PHP týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Nová pravidla pro Windows Stores

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Microsoft udělal další vstřícný krok k vývojářům aplikací pro Windows Store. Zrušil totiž roční poplatky za registraci do Dev centra. Stále se sice registrační poplatky musí platit, ale zaplatí se jednou pro vždy a není je třeba platit opakovaně. "Doživotní" registrace do Dev Centra stojí 19$ pro soukromou osobu, pro organizace je poplatek 99$ (což je částka, která se dříve platila jako roční předplatné).

Todd Brix se na Windows blogu ke změně vyjádřil: "Tato úprava měla okamžitý efekt. Více než 600 000 registrovaných vývojářů nemusí již znovu platit další poplatky, aby jejich účet zůstal aktivní. Také pro nové vývojáře je to vhodná příležitost začít nahrávat své aplikace na Dev Centrum."

Existují 3 typy účtů (Explorer, Expert a Master), které se liší nabízenými službami. To jaký typ účtu můžete mít určuje sám Microsoft. V dokumentaci s k úrovni účtu říká: "Typ Vašho účtu bude určen společností Microsoft na základě informací například o výkonu vašich aplikací, relevance aplikací, či zpětné vazby zákazníků."

I když benefiční účty nabízejí podporu při tvorbě Store aplikací, pro vývojáře by byla zajímavější možnost free registrace.


 

 

Zprávu pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 30.9.2014 16:39
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
MrPabloz
Člen
Avatar
MrPabloz:1.10.2014 22:43

Pokud je vývojář student, má na dreamsparku registraci do dev centra win store zdarma :) takže tu je pořád možnost se tam dostat zdarma :)

Odpovědět 1.10.2014 22:43
Harmonie těla a duše, to je to, oč se snažím! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.