Halloweenská akce! Na stránce s dobitím bodů zadej dole kód STRASIDELNYCH20 a získej porci +20% bodů zdarma!
Akce končí 31.10. o půlnoci.

Aplikace Notify od Facebooku bude brzy spuštěna

Zpravodajství Software Aplikace Notify od Facebooku bude brzy spuštěna

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Facebook je sociální síť zaměřená především na sdílení novinek. Všichni chtějí sdílet novinky co nejdříve, předhánějí se a hledají informace všude možně. V současné době mezi uživateli vítězí Twitter, to se ale brzy změní, protože nová aplikace Notify, o které společnost Facebook před pár měsíci informovala, všem napomůže k tomu, aby o nových událostech věděli co nejdříve a nejjednodušeji. Spuštění aplikace Facebook naplánoval na příští týden.

Uživatelé si budou moci přečíst novinky z jakéhokoli oboru chtějí, aplikace bude také na novinky upozorňovat. Do aplikace se již zapojilo mnoho médií. Mezi ně patří například Vogue, Mashable, The Washington Post, Billboard nebo CBS. Touto aplikací se Facebook zajisté snaží utvrdit svou nadvládu v online médiích.

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Verquido 6.11.2015 19:29
Avatar
Autor se věnuje programování a webům.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Petr Čech:7.11.2015 9:53

Jak se to ale liší od obyčejné RSS čtečky?

Odpovědět 7.11.2015 9:53
the cake is a lie
Avatar
Verquido
Redaktor
Avatar
Verquido:7.11.2015 10:01

Podle mě jde o to že na RSS čtečku musíš hledat ty RSS zdroje na webech. A v tehle aplikací již budou uloženy a ty budeš hledat už jen zdroje. Ale dobra otázka :)

Odpovědět 7.11.2015 10:01
„Když toho moc neumíme tak jsme na nejlepší pozici se něčemu naučit.“
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.