C týden
Tento týden až 80% sleva na e-learning týkající se jazyka C
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

V Americe bude psát články počítač

Associated Press
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Je to smutné, ale je to tak. V Americké tiskové agentuře AP (Associated Press) se chytají nahradit redaktory počítačem. Doposud počítač napsal jenom pár finančních článků, ale podle oznámení na blogu AP by měl software psát většinu sportovních článků z amerických univerzitních lig. Software, který články píše se jmenuje Automated Insights, živému redaktorovi se však ani zdaleka nevyrovná (zatím). Protože data získává z jiných serverů (Big Data), tak má velmi omezenou slovní zásobu. Jenže v rychlosti vede několikanásobně. To je také důvod, proč ho chce AP využívat, v Americe AP patří k předním zdrojům, takže rychlost je hodně důležitá.

(zdroj miniatury: twitter.com)


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Pavel Junek 6.3.2015 23:19
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!