Java týden První novoroční výprodej
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

V Americe bude psát články počítač

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.
Associated Press
Naši partneři možná hledají právě tebe!

Je to smutné, ale je to tak. V Americké tiskové agentuře AP (Associated Press) se chytají nahradit redaktory počítačem. Doposud počítač napsal jenom pár finančních článků, ale podle oznámení na blogu AP by měl software psát většinu sportovních článků z amerických univerzitních lig. Software, který články píše se jmenuje Automated Insights, živému redaktorovi se však ani zdaleka nevyrovná (zatím). Protože data získává z jiných serverů (Big Data), tak má velmi omezenou slovní zásobu. Jenže v rychlosti vede několikanásobně. To je také důvod, proč ho chce AP využívat, v Americe AP patří k předním zdrojům, takže rychlost je hodně důležitá.

(zdroj miniatury: twitter.com)


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 6.3.2015 23:19
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!