Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.
discount week 50

Certifikační program Linux on Azure

Když Microsoft poprvé prohlásil, že miluje Linux, nebyl to žádný vtip. Společnost Microsoft se chopila Linuxu v poslední době vícekrát. Ovšem toto by bylo ještě před několika lety nemyslitelné, kdy bývalý ředitel společnosti Steve Ballmer prohlásil, že Linux je rakovina. Jenže, jak se zdá, tak pod vedením Satya Nandella můžeme pozorovat pozitivní změny v postupech společnosti.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Microsoft začal nabízet certifikační program MCSA: Linux on Azure, který se skládá z kurzů Microsoft Exam 70-533 a Linux Foundation Certified SysAdmin. První ze zkoušek ověřuje znalosti týkající se cloudových řešení postavených na Microsoft Azure a druhá ověřuje znalosti ve správě systémů postavených na Linuxu.

Cena této zkoušky vychází na 179 dolarů, což je v přepočtu cca 4 400,- Kč.

Zdroj: fossbytes.com


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Jiří Šedý (jsedy7) 12.12.2015 8:46
Avatar
Autor se věnuje především počítačovým sítím a také programování. Mezi jeho oblíbené programovací jazyky patří C, C++ a C#. Zajímá se o Linux a všeho kolem svobodného software.
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!