C# týden Slevový týden - Březen
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

Čína zakázala Windows 8

Čína zakázala používání nejnovějšího operačního systému Microsoft Windows 8 ve vládních úřadech a celém veřejném sektoru. Jako důvod uvedla snahu o úspory a počítačovou bezpečnost. Windows 8 zakázalo čínské středisko pro centrální vládní nákupy v rámci oběžníku o využívání energeticky úsporných produktech.

Windows 8
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Paradoxní je, že zastaralý OS Windows XP, který přišel o podporu, na vládních počítačích nadále může zůstat, ale nejmodernější systém ne.

Microsoft na čínském trhu výrazně zaostává za jinými částmi světa a Čína je pro Microsoft velice nesnadným trhem. Windows XP je, také kvůli rozšířenému pirátství, v Číně stále nejrozšířenějším systémem, který používá asi polovina uživatelů se stolními počítači. Windows 8 používají v Číně pouhá 2% uživatelů.


 

 

Článek pro vás napsala x 20.5.2014 21:41
Avatar
x
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Houba28
Člen
Avatar
Houba28:21.5.2014 9:46

prokecli se... NSA Win8 prostě kontroluje :D jinak to nevidím... :D

 
Odpovědět
21.5.2014 9:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.