Java týden Předvánoční slevová akce
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!

Cisco a Apple spojí své síly

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Dvě společnosti sdělily, že spojí své síly, aby učinily svět příjemnější uživatelům jablečných zařízení. Z toho jistě už správně usuzujete, že jednou z těchto dvou společností bude Apple a to druhou je další světový gigant, Sanfranciské Cisco, které si své jméno vystavěl hlavně na poli síťových technologií. A nejenom to, teď se například zaměřili společně s Applem na problém, který se týkal konferenčních systémů.

bokpoboku

Bok po boku zástupci dvou gigantů Tim Cook a John Chambers

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

O tomto informovali zástupci obou společností ve stručné video prezentaci skrz službu Periscope od Twitteru. Toto zpříjemnění by se mělo zejména týkat aplikací Cisco Spark, Cisco Telepresence, a Cisco WebEx, které umožňují připojit se na firemní telefonní síť a telefonovat skrze ni, namísto volání na vlastní účet, což do současnosti pro jablíčkáře nebylo dost možné. Konference se účastnil samotný Tim Cook, který tento čin obhajoval tím, že se v posledních době produkty Apple staly velkým hráčem v businessu a právě proto che využít veškerého jejich potenciálu.

Zdroje obrázků použité v článku:
miniatura: pctuning.vikend.cz
(1): informationweek.com


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Vašíček:4.9.2015 22:36

telefonovat skrze ňi

Ne ňi, ale ni. ;)

Odpovědět
4.9.2015 22:36
Příspěvek může obsahovat stopy arašídů, sarkasmu a sóji.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.