Chci geek triko! Chci geek triko!
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Cisco a Apple spojí své síly

Zpravodajství Software Cisco a Apple spojí své síly

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Dvě společnosti sdělily, že spojí své síly, aby učinily svět příjemnější uživatelům jablečných zařízení. Z toho jistě už správně usuzujete, že jednou z těchto dvou společností bude Apple a to druhou je další světový gigant, Sanfranciské Cisco, které si své jméno vystavěl hlavně na poli síťových technologií. A nejenom to, teď se například zaměřili společně s Applem na problém, který se týkal konferenčních systémů.

bokpoboku

Bok po boku zástupci dvou gigantů Tim Cook a John Chambers

O tomto informovali zástupci obou společností ve stručné video prezentaci skrz službu Periscope od Twitteru. Toto zpříjemnění by se mělo zejména týkat aplikací Cisco Spark, Cisco Telepresence, a Cisco WebEx, které umožňují připojit se na firemní telefonní síť a telefonovat skrze ni, namísto volání na vlastní účet, což do současnosti pro jablíčkáře nebylo dost možné. Konference se účastnil samotný Tim Cook, který tento čin obhajoval tím, že se v posledních době produkty Apple staly velkým hráčem v businessu a právě proto che využít veškerého jejich potenciálu.

Zdroje obrázků použité v článku:
miniatura: pctuning.vikend.cz
(1): informationweek.com


 

 

Zprávu pro vás napsal Gabriel Mastný 4.9.2015 22:04
Avatar
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Vašíček:4.9.2015 22:36

telefonovat skrze ňi

Ne ňi, ale ni. ;)

Odpovědět  +3 4.9.2015 22:36
Příspěvek může obsahovat stopy arašídů, sarkasmu a sóji.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.