Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy

Creators Update pro Windows 10 dorazí v dubnu

Microsoft nás už delší dobu láká na další velkou aktualizaci Windows 10 s názvem Creators Update. Nyní je známé i datum, kdy ji začne koncovým uživatelům rozesílat - 11. dubna 2017. V současné době se již aktualizace dostala k některým účastníkům programu Windows Insider, na serverech Microsoftu se také objevily ISO obrazy s novým buildem označeným 15063.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hlavní novinkou měla být Windows Mixed Reality, která umožňovala vývojářům pracovat s brýlemi HoloLens a dalšími, ta byla ale odsunuta. Nejvýznamnější novinkou tak bude pravděpodobne Game Mode, který vyhradí co největší část systémových prostředků aktuálně běžící hře a omezí ostatní procesy. Další velkou změnou je pak nová aplikace 3D Paint, která umožňuje vytvářet 3D modely kompatibilní právě s odsunutou Windows Mixed Reality. Přibyla také podpora 360° videí v systémových aplikacích a kategorie ebooks ve Windows Store. Stejně jako u Applu se také uživatelé dočkají funkce, která v noci omezuje modré světlo vydávané displejem.

Novinky jsou relativně nevýznamné, ale uživatele jistě potěší. Větší změny, včetně přepracovaného vzhledu, by se měly objevit v další velké aktualizaci, která by měla dorazit později v tomto roce.


Aplikace 3D Paint; Zdroj: The Verge

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Neaktivní Účet 29.3.2017 22:27
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!