Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Dropbox Paper: real-time spolupráce na dokumentech

Dropbox je populární cloudové úložiště, které zná asi každý ajťák. Poskytuje úložiště pro soubory, ale už neumožňuje jejich editaci. Brzy se však tato skutečnost změní. Dropbox přijde s novou službou Paper, která bude umožňovat týmovou real-time spolupráci při tvorbě dokumentů. V podstatě by se dalo říct, že bude fungovat podobně jako konkurenční Google Drive, ale to není úplně pravda. Zatímco Google Drive poskytuje kompletní kancelářské aplikace pro tvorbu dokumentů, prezentací a tabulek, Paper bude sloužit spíše jako vylepšený poznámkový blok pro firmy, vývojářské týmy apod.

Dropbox Paper

(Dropbox Paper, zdroj: Engadget)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Paper bude umožňovat real-time editaci dokumentů, vkládání videí, nebo obrázků. Uživatelé budou moct komentovat jednotlivé části dokumentu, přidávat jim štítky a samozřejmě je upravovat. Vlastník bude moci uživatelům nastavovat práva k úpravě dokumentů.

Sdílení

(Nastavení uživatelských práv a sdílení, zdroj: Engadget)

Seznam dokumentů

(Seznam dokumentů, zdroj: Engadget)

Služba ještě není veřejně dostupná. Můžete však zažádat o přidání na waitlist a stát se tak beta-testerem. Zažádat o přidání můžete na webu Dropboxu.

Zdroj: The Verge, Engadget


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Pavel Junek 16.10.2015 19:00
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!