První novoroční výprodej Java týden
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Facebook představil aplikace pro Windows 10

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Facebook představil své vlastní aplikace pro Windows 10. Po více než půlroce od uvedení systému se tak i tato populární síť se svými aplikacemi dostává na tuto platformu. Kromě samotné aplikace Facebook je zde i chatovací aplikace Messenger známá především z mobilních platforem, připomeňme ale, že Facebook jednu dobu nabízel i její klasickou desktopovou verzi a dnes funguje i web messenger.com, na kterém vás při komunikaci, obzvlášť je-li pracovně laděná, zbytečně neruší příspěvky na zdi.

Facebook na Windows 10 Zdroj: MS Power User

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Kromě toho nyní na Windows 10 funguje i Instagram a jde v podstatě o první oficiální plnohodnotný způsob, jak tuto sociální síť používat i na PC - webová verze je velmi očesaná a k plné funkci bylo nutné používat různé emulátory, obvykle emulátory Androidu. I pro samotný Microsoft je toto příznivá zpráva, lidé si zatím na nové typy aplikací příliš nezvykli a příchod Facebookových aplikací by mohl být pro mnoho lidí dostatečným důvodem k tomu, aby svůj postoj k novým aplikacím na Windows přehodnotili.

Zdroj: MS Power User


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!