Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy

Facebook spouští Notify

Facebook nedávno oznámil spuštění nové iOS aplikace Notify. Ta má za úkol informovat uživatele o nových událostech formou notifikacích na domovské obrazovce.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aplikace sbírá data od partnerů, mezi které patří i velké vydavatelské domy v čele s CNN a Bloombergem. Užitečné informace dodávají také televizní stanice Comedy Central, distributor hudebních videí Vevo nebo The Weather Channel. Celkem počet partnerů překročil číslo 70 a uživatelé se tak mají opravdu na co těšit.

Facebook se tímto způsobem snaží získat další uživatele z řad běžných občanů, ale i velkých společností. Vývoj vlastní mobilní aplikace je pro vydavatele často finančně náročná činnost, která nemusí přinést kýžený výsledek. Výdaje za vývoj vlastní aplikace tak nyní vydavatelům díky aplikaci Notify odpadají. Facebook navíc získá možnost přidávat do Notify své vlastní reklamy.

Velkým lákadlem pro tvůrce obsahu může být velice propracované cílení, které Facebook již používá na své Timeline. Uživatelům se totiž většinou zobrazuje opravdu jen to, co je zajímá. Tvůrci obsahu navíc dostanou velice sofistikované nástroje pro sledování toho, co nasdílí.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Neaktivní Účet 11.11.2015 22:22
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!