Letní akce Python týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy Python. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Počet uživatelů iHeart rapidně stoupá

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Internetové rádio iHeartRadio, které provozuje společnost Clear Channel, nabývá na stále větší popularitě. V počtu nových uživatelů překonává Facebook, Twitter či Pandoru, což dokazuje stoupající popularitu streamingových služeb. Ty v posledních letech zažívají velký nárůst popularity. Celkový zisk těchto služeb činí přes miliardu dolarů. To se líbí i nahrávacím společnostem, protože to snižuje objem stahované hudby z internetu.

ihearth radio

Podle výkonného obchodního ředitele Clear Channel Boba Pittmana však vlastnictví 850 rádiových stanic s 245 miliony posluchačů měsíčně nezaručuje úspěch iHeart. Clear Channel čelí ve svém oboru samozřejmě velké konkurenci, kterou jsou především Pandora, iTunes a Spotify.

Pro uživatele je iHeartRadio služba zdarma, Clear Channel profituje na zisku z reklam. Lze ji užívat prostřednictvím PC, mobilního telefonu a vybraných herních konzolí. iHeart funguje nejen jako rádio, ale také pomáhá s výběrem hudby. Stačí zadat svou oblíbenou píseň a iHeart vám doporučí písně podobného rázu.


 

 

Zprávu pro vás napsal Jan Stejskal 20.6.2014 17:10
Avatar
Autor se věnuje psaní zpráv ze světa IT. Autor studuje ekonomickou informatiku na JČU.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!