Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Michael Dell připomíná vzrušující jízdu trvající 30 let

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Po více než 30 letech připomněl Michael Dell v samostatné příloze svým zaměstnancům a zákazníkům jak začal budovat svůj sen. Michael Dell se roku 1984 rozhodl opustit školu a tehdy jak v dopise popisuje, začala ‘‘Vzrušující jízda.‘‘ Inovovali jsme způsob jak vyvíjet, vyrábět, prodávat a podporovat technologii, je to už řádka let.

dell_01

Dell byl tehdy jeden z mála, který pochopil, jakým způsobem se IT trh bude vyvíjet a zaznamenal potenciál v přímém prodeji počítačů zákazníkům. V polovině 80. let byla totiž většina počítačů prodávána pomocí distributorů s cenami, které byly často velmi přemrštěné. Zákazník, tehdy bohužel ještě nepoznamenán většinou jakoukoliv zkušeností s PC si nechal namluvit ledasco. Zde tedy byla cesta (způsob) jakým bylo možné zákazníkovi nabídnout lepší cenu jakožto přímý výrobce a prodejce zařízení, kterým se Dell stal mezi prvními. Netrvalo dlouho a Dell byl významným hráčem na trhu. V roce 1992 se podle žebříčku Fortune 500 stal Michael Dell nejmladším generálním ředitelem. Dnes je společnost Dell se svými 110 000 zaměstnanci jednou z největším firem na poli IT. Nezbývá, než popřát minimálně dalších 30 úspěšných let.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Štěpán Soběslavský 6.5.2014 0:23
Avatar
!
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!