Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Nový hudební přehrávač Groove pro Windows 10

Zpravodajství Software Nový hudební přehrávač Groove pro Windows 10

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Microsoft přišel se zprávou, že chce posluchačům hudby nabídnout kvalitnější a lepší hudební aplikaci Groove. Bude čerpat ze starého Xbox Music, avšak s poupraveným designem.

Program bude kromě přehrávání hudby z lokálních disku umět také spouštět hudbu z OneDrivu a nabízet hudební předplatné po vzoru Spotify a dalších. Ovšem velký problém činí dostupnost. Zatím se nejeví jako reálné, že by plnohodnotný Groove s přístupem k 40 milionům skladeb byl brzy dostupný i v Česku.


 

 

Zprávu pro vás napsal Ondřej Hanák 8.7.2015 12:02
Avatar
Autor se věnuje programování v PHP, C# a JavaScriptu (a jQuery).
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!