IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

OneNote Clipper 2.0

V této aktualizaci stojí za zmínku přepracovaný design. Clipper nyní nezabírá tolik místa v prohlížeči, jako tomu bylo u předchozích verzí. Celkově vypadá lépe a obsahuje i animace.

Uživatelé si také přáli možnost zvolit si umístění „vystřihnutého“ obsahu. V této verzi jim Microsoft vyhověl. Dříve se obsah ukládal do výchozího umístění, což bylo nepraktické. V Clipperu je nyní možnost výběru umístění. Clipper zná vaše OneNote sešity. Jednoduše stačí vybrat jeden z vašich sešitů a následně oddíl v něm. Clipper zná jen sešity na právě přihlášeném účtu, pokud chcete obsah uložit i do sešitů na jiných účtech, musíte se na daný účet přihlásit a akci opakovat nebo vytvořit sešit, který bude sdílet s dalšími účty.

Zprávy ze světa softwaru

Byla přidána nová fukce „Článek“. Uživatelé si nejčastěji do svých sešitů ukládali různé články nebo recepty. Za pomoci nové funkce „Článek“ se Clipper stal inteligentnějším a z webu vám vyřízne jen tu část, která obsahuje jen článek nebo recept.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Michal Kučera 17.3.2015 22:34
Avatar
Autor se věnuje programování a sítím.
Aktivity