Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

OneNote Clipper 2.0

V této aktualizaci stojí za zmínku přepracovaný design. Clipper nyní nezabírá tolik místa v prohlížeči, jako tomu bylo u předchozích verzí. Celkově vypadá lépe a obsahuje i animace.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Uživatelé si také přáli možnost zvolit si umístění „vystřihnutého“ obsahu. V této verzi jim Microsoft vyhověl. Dříve se obsah ukládal do výchozího umístění, což bylo nepraktické. V Clipperu je nyní možnost výběru umístění. Clipper zná vaše OneNote sešity. Jednoduše stačí vybrat jeden z vašich sešitů a následně oddíl v něm. Clipper zná jen sešity na právě přihlášeném účtu, pokud chcete obsah uložit i do sešitů na jiných účtech, musíte se na daný účet přihlásit a akci opakovat nebo vytvořit sešit, který bude sdílet s dalšími účty.

Byla přidána nová fukce „Článek“. Uživatelé si nejčastěji do svých sešitů ukládali různé články nebo recepty. Za pomoci nové funkce „Článek“ se Clipper stal inteligentnějším a z webu vám vyřízne jen tu část, která obsahuje jen článek nebo recept.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Michal Kučera 17.3.2015 22:34
Avatar
Autor se věnuje programování a sítím.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!