Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

OneNote Clipper 2.0

V této aktualizaci stojí za zmínku přepracovaný design. Clipper nyní nezabírá tolik místa v prohlížeči, jako tomu bylo u předchozích verzí. Celkově vypadá lépe a obsahuje i animace.

Uživatelé si také přáli možnost zvolit si umístění „vystřihnutého“ obsahu. V této verzi jim Microsoft vyhověl. Dříve se obsah ukládal do výchozího umístění, což bylo nepraktické. V Clipperu je nyní možnost výběru umístění. Clipper zná vaše OneNote sešity. Jednoduše stačí vybrat jeden z vašich sešitů a následně oddíl v něm. Clipper zná jen sešity na právě přihlášeném účtu, pokud chcete obsah uložit i do sešitů na jiných účtech, musíte se na daný účet přihlásit a akci opakovat nebo vytvořit sešit, který bude sdílet s dalšími účty.

Byla přidána nová fukce „Článek“. Uživatelé si nejčastěji do svých sešitů ukládali různé články nebo recepty. Za pomoci nové funkce „Článek“ se Clipper stal inteligentnějším a z webu vám vyřízne jen tu část, která obsahuje jen článek nebo recept.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Michal Kučera 17.3.2015 22:34
Avatar
Autor se věnuje programování a sítím.
Aktivity