Návrh SW Návrh SW
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 599 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Snapchat se pochlubil nehezkými podmínkami

Zpravodajství Software Snapchat se pochlubil nehezkými podmínkami

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Služba Snapchat nedávno vydala prohlášení o změně ohledně Zásad ochrany osobních údajů a Podmínkách používání služby. Podle které by jste pochopili, že Snapchat bude moci používat i vaše sdílené fotky a videa.

Ale podle zprávy, která přistála na jejich blogu se toho bát nemusíme. Bylo to prý pouze nedorozumění. Námi poslané "snapy" se po přečtení nebo uplynutí lhůty samy mažou ze serverů Snapchatu stejně tak, jako tomu bylo před aktualizací.

Snapchat tímto zdůrazňuje že změna Zásad ochrany osobních údajů se vztahuje především na službu "Live stories".

Zdroj: Snapchat


 

 

Zprávu pro vás napsal Verquido 2.11.2015 18:40
Avatar
Autor se věnuje programování a webům.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!