Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Srdíčka na Twitteru

Zpravodajství Software Srdíčka na Twitteru

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Oblíbená mikroblogovací a sociální síť Twitter neočekávaně změnila jednu ze svých hlavních funkcí - hvězdičku, která znamenala "favorite", v počeštěné verzi potom "oblíbené" na srdíčko, které znamená "like", v češtině potom "To se mi líbí", ačkoli v prvních den byla funkce přeložena jako "lajknout". Novinka je zde kvůli nováčkům, kteří nebyli na symbol hvězdičky zvyklí a také proto, že podle společnosti lépe vyjadřuje pocity z daného tweetu, protože - podle Twitteru - se vám může líbit hodně věcí, ale oblíbených máte jen pár. Kromě Twitteru se srdíčka nově objevují i na videoportálu Vine a v Česku ne příliš rozšířené síti Periscope.

Zdroj: Twitter Blog


 

 

Zprávu pro vás napsal Vojta Pšenák 7.11.2015 15:10
Avatar
Autor se věnuje psaní stránek v HTML a CSS, programování v PHP a skriptování v Pythonu. Vyznává filozofii OpenSource
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!