Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Více reklam v Google Maps

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Populární mapová a navigační aplikace a služba Google Maps by měla, především na mobilních zařízeních, začít obsahovat více reklam. Podle Googlu totiž roste hledání z mobilních zařízení založené na poloze mnohem více, než obyčejné textové hledání. Pro Google to tak představuje místo, které je stále více a více navštěvováno, ale neobsahuje žádné - případně jen hodně málo - reklamy. Pro uživatele by také reklama v mapách měla být "přitažlivější" - přeci jen, reklama pizzerie nás určitě zaujme více ve chvíli, kdy stojíme vedle ní, než když jsme na druhém konci města. Pro inzerenty to tedy znamená možnost mnohem lepšího cílení reklam a větší šanci zákazníka oslovit. Pro všechny jsou pak již delší dobu dostupné možnosti jako nastavit cenovou kategorii, zobrazovat na Google Maps (ale i ve výsledcích vyhledávání) otevírací dobu a podobné informace. Pro Google to pak znamená více zájmu z obou stran a tedy větší zisky.

Google Maps Zdroj: TechRadar

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Je však důležité, aby i se sponzorovaným obsahem Google Mapy vedly k nejlepšímu cíli a ne jen tam, kde někdo zaplatil. Jak se toto povede Googlu překonat, však ukáže jen čas.

Zdroj: TechRadar


 

 

Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!