Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Záznam přednášek ze Security Session 2015

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Na začátku dubna proběhla nekomerční konference o aktuálních bezpečnostních hrozbách novinkách. Konference proběhla v Brně na půdě Fakulty informačních technologií VUT v sobotu. Kromě přednášek proběhlo několik workshopů a byla možnost osobních otázek a ukázek. Pokud vše vyjde, příští rok by měl být další ročník - registrace je zdarma, takže určitě přijďte. Pokud jste letos nemohli dorazit (jako třeba já) nebo o konferenci vůbec nevěděli, můžete se podívat na záznamy přednášek.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Playlist přednášek.

Osobně bych rozhodně doporučil přednášku Pavla Minaříka o analýze dataflow a Tomáše Charváta o spamu.


 

 

Zprávu pro vás napsal David Novák 29.5.2015 22:28
Avatar
Autor v současné době studuje FIT VUT Brno a zajímá se především o nízkoúrovňové programování (C/C++, ASM) a návrh hardwaru (VHDL). Je zde také členem výzkumného týmu [email protected] (Accelerated Network Technologies).
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!