Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Záznam přednášek ze Security Session 2015

Zpravodajství Software Záznam přednášek ze Security Session 2015

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Na začátku dubna proběhla nekomerční konference o aktuálních bezpečnostních hrozbách novinkách. Konference proběhla v Brně na půdě Fakulty informačních technologií VUT v sobotu. Kromě přednášek proběhlo několik workshopů a byla možnost osobních otázek a ukázek. Pokud vše vyjde, příští rok by měl být další ročník - registrace je zdarma, takže určitě přijďte. Pokud jste letos nemohli dorazit (jako třeba já) nebo o konferenci vůbec nevěděli, můžete se podívat na záznamy přednášek.

Playlist přednášek.

Osobně bych rozhodně doporučil přednášku Pavla Minaříka o analýze dataflow a Tomáše Charváta o spamu.


 

 

Zprávu pro vás napsal David Novák 29.5.2015 22:28
Avatar
Autor v současné době studuje FIT VUT Brno a zajímá se především o nízkoúrovňové programování (C/C++, ASM) a návrh hardwaru (VHDL). Je zde také členem výzkumného týmu ANT@FIT (Accelerated Network Technologies).
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!