Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Red Hat Summit 2015

Zpravodajství Software Red Hat Summit 2015

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

24. června začíná v Bostonu každoroční akce s názvem Red Hat Summit, který již napovídá, že se jedná o sjezd společnosti Red Hat, momentálně produkující komerční distribuci Red Hat Enterprise Linux, a jejich zákazníků.

Úvodní přednášky můžete od 17:00 sledovat živě na jejich oficiálních stránkách, které naleznete zde. Stejně tak i ostatní vybrané přednášky najdete na YouTube kanále Red Hat. Přijdete-li do Bostonu, můžete se těšit na 170 přednášek, několik večírků a rautů.

Sraz je myšlen pro všechny nadšence, ať už jste, cituji, „systémoví správci, nebo vývojáři hledající nejnovější technologie, každý si tu něco najde.“


 

 

Zprávu pro vás napsal Inoue Yūki 23.6.2015 20:30
Avatar
Autor se věnuje zejména programovacím jazykům typu PHP. Čas od času si napíše program v Pythonu. Zajímá ho Japonsko (kultura a jazyk) a samozřejmě hledání zdrojáku z Metrixu.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!