Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Discount week - May - 50

Google přejmenoval Google Apps na G Suite

Google čas od času změní název některých svých služeb. Přesně to udělal nyní u Google Apps, balíku služeb pro uživatele s vlastní doménou, většinou firmy a organizace. Tento balík se totiž již nejmenuje Google Apps, ale G Suite. Pro uživatele se prakticky nic nemění, ceny zůstávají stejné, fungování služeb také. Pouze na ně při interakci s balíkem vykoukne nové, šedé logo.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Google Apps se objevily před deseti lety a Google tak dělá změnu zrovna při jubileu. Ještě před několika lety si Google Apps mohli pořídit všichni a zdarma, i když zde byla určitá omezení. E-mail na vlastní doméně bez zařizování mailserveru ale varianta zdarma poskytla a tak splnila očekávání většiny uživatelů. Nyní se si Google nechá u menšího plánu bez Sejfu a neomezeného úložiště platit 4€ za měsíc za uživatele, případně 40€ za rok za uživatele. Větší plán s aplikací Sejf a neomezeným úložištěm stojí 8€ za měsíc za uživatele, případně 96€ za rok za uživatele. Ti, kteří chtějí nyní provozovat e-mail na vlastní doméně tedy pravděpodobně zvolí levnější cestu, G Suite zůstává, stejně jako doteď Google Apps, primárně pro firmy, organizace nebo školy.

Zdroj: Google Cloud Official blog


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsal Neaktivní Účet 30.9.2016 17:51
Avatar
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!