PHP týden Letní akce
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Blíží se WebExpo 2014

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

12. - 14. září proběhne již 7. ročník konference pro webové profesionály - WebExpo. Konference nabídne více než 80 přednášek, 40 hodin diskuzí a různé workshopy. Na konferenci se můžete těšit na celou řadu zajímavých témat jako například: Agilní design, Testování a výzkum, Big Data, bezpečnost, databáze, moderní front-end, webová analytika či Life Hacking.

Konference bude tento rok probíhat na 7-mi místech v centru Prahy. Organizátoři se k tomuto kroku vyjádřili: "Chtěli jsme, aby mělo letošní WebExpo jinou atmosféru. WebExpo by mělo být akcí, kde se schází velká část internetové komunity z celé střední Evropy. Nepořádáme konferenci jen proto, aby si několik stovek profíků předalo své znalosti a rozšířilo si obzory. Rádi bychom, aby akce také vytvořila prostor pro zajímavé rozhovory, nová setkání, spolupráce a přátelství. Proto jsme se rozhodli WebExpo rozdělit do několik prostor, které budou uzpůsobeny k jiným účelům. Někde budeme workshopovat, někde diskutovat, někde se budeme jen potkávat nad kávou. Kromě toho jsme udělali pokročilý průzkum a zjistili jsme, že tři minuty chůze ještě nikoho nezabily."

Kromě zahraničních hostů najdete mezi řečníky i odborníky z předních českých firem jako například Marka Raidu z LMC, Tomáše Janů a Jakuba Janečka z Avastu, Michala Buzka ze Seznamu, Štěpána Bechyňského a Michaela Juřka z Microsoftu, Pavla Vrbu z T-Mobilu a mnoho dalších.

Vstupenka na konferenci vás vyjde na 3000 Kč bez DPH a je možné se ni přihlásit na stránkách 2014.webexpo.cz.


 

 

Zprávu pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 20.8.2014 14:49
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!