Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Služba Google Map Maker se vrací zpět.

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Určitě si pamatujete na nedávný skandál, který se přihodil Googlu, kdy jeden z pověřených editorů nechal do map vykreslit neexistující les, který byl bez dobrého úmyslu namířen konkurenční Apple. V důsledku toho byla služba omezena a úpravy mohli schvalovat pouze zaměstnanci Google, což bylo z dlouhodobého hlediska nerealizovatelný problém. To si Google uvědomil a přišel se staronovým řešením, které by už bylo ohlídatelné a konečně funkční. V pondělí se na Googlovském blogu objevila zpráva od produktové manažerky, Pavithry Kanakarajan :

cause

celosvětově známá úprava v mapách Googlu (1)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Map Maker bude znovu otevřen editaci někdy na začátku Srpna a hledáme uživatele, kteří budou zodpovídat nad schvalováním editací v jejích zemích (myšleno spíše jako kraje). To znamená, že změny na Map Makeru budou více a více otevřené spravováním ze strany komunity. Zatímco některé úpravy budou stále potřebovat schválení zaměstnanců Googlu, většina našich věrných uživatelů pozná, že je to odklon od toho, jak jsme pracovali do nedávna, kdy většina vašich úprav musela projít schválením některého z našich operátorů. O to jste si žádali opravdu dlouhou dobu a tato změna by mohla konečně, snad, přijít jako dobrá zpráva. Důvod pro tuto změnu je, že kdykoliv jsme objevili někoho, kdo by se snažil vandalizovat mapy, mnoho z Vás jednalo rychle ve snaze odstranit urážlivý obsah a projevili jste tak skutečný citový závazek pro mapy ve vašem okolí. Proto jsme došli k rozhodnutí, že jako nejpřijatelnější obrana pro udržení čistoty našich map je zájem komunity a dobře smýšlejících uživatelů, kteří jsou vždy spolehliví a rychlí. Map Maker bude znovu otevřen v několika fázích na začátku srpna a budou postupně rozeslány pozvánky uživatelům, kteří si zažádají o roli „regionálního vedení“. Tito pověření uživatelé pak budou schvalovat veškeré editace jiných uživatelů, které budou spadat do jim svěřených regionů. Do těchto změn budou zaměstnanci Googlu zasahovat jen minimálně...

zdroje obrázků použitých v článku:
miniatura: pulse.com
(1) phandroid.com


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
nogare
Člen
Avatar
nogare:15.7.2015 14:08

Vtípek byl smazán

https://www.google.cz/…e/33%C2%B030'54.6%22N+73%C2­%B003'40.4%22E/@33­.515159,73.061211,17z/­data=!3m1!4b1!­4m2!3m1!1s0x0:0x0

Editováno 15.7.2015 14:09
Odpovědět 15.7.2015 14:08
Zkoušely jste to vypnout a zapnout?
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na nogare
Neaktivní uživatel:15.7.2015 14:23

To už asi před 2 měsíci ...

Odpovědět  +1 15.7.2015 14:23
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.