IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Adobe InDesign

Adobe InDesign je jedním z nejvýkonnějších a nejpopulárnějších nástrojů pro sazbu a grafický design na trhu. Je nezbytným nástrojem pro designéry, marketingové profesionály, novináře a všechny, kteří chtějí vytvářet atraktivní a vizuálně poutavé dokumenty. Tento program vás nadchne svou všestranností a možnostmi. Pomůže vám dosáhnout profesionálních výsledků a dodá vašim nápadům na kreativitě a originalitě.

22 lekcí

24 samostatných úloh

9 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co vás tutoriály Adobe InDesign naučí?

Na začátku se seznámíte s intuitivním rozhraním tohoto programu. Naučíte se jak vytvářet a upravovat texty, grafiku a obrázky, abyste dosáhli dokonalých výsledků. Dále se podíváte jak správně formátovat dokumenty a tvořit různé publikace. Prozkoumáte práci s vrstvami a objevíte, jak používat různé styly a efekty, které vašim nápadům dodají originalitu a profesionální vzhled. Naučíte se exportovat a sdílet své hotové projekty v různých formátech, upravíte fotky a mnoho dalšího.

V kurzech procházíme skutečné příklady, praktické cvičení i kvízy, abyste mohli své znalosti okamžitě aplikovat a vyzkoušet. Není třeba mít žádné předchozí zkušenosti s Adobe InDesignem – kurzy jsou přístupné a efektivní pro začátečníky a mají co naučit i pokročilé uživatele.

Online tutoriály Adobe InDesign

Základy Adobe InDesign

Kurz: 17 lekcí, 24 úkolů, 9 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 1 350 Kč
Pokročilá tvorba v Adobe InDesign

Kurz: 5 lekcí

ZDARMA, PRO od: 50 Kč


 

Aktivity