Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET week + discount week

Adobe XD - Online kurz

Chceš se naučit pracovat s multiplatformním vektorovým editorem, který používají UX/UI designéři k navrhování a prototypování webových stránek a mobilních aplikací? V tomto online kurzu, který je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro středně pokročilé, se podíváme programu Adobe XD na zub.

14 lekcí

15 samostatných úloh

1 vědomostních testů

Co tě online tutoriály Adobe XD naučí?

Naučíš se pracovat s programem Adobe XD, což je jeden z mnoha produktů společnosti Adobe Inc (mezi další patří třeba Adobe Photoshop, Adobe Illustrator nebo Adobe Lightroom, ke každému zde na ITnetwork.cz najdeš samostatný kurz).

Společně si program Adobe XD nainstalujeme a vysvětlíme si jeho rozhraní. Ukážeme si, jak založit projekt, jak importovat obsah a nakonec jak pracovat s textem. Zjistíš, že práce s Adobe XD není žádná věda, ale chce to trochu praxe a trpělivosti. Naučíš se navrhovat a prototypovat webové stránky a mobilní aplikace, což se ti může hodit v různých situacích, ať už nějaké webovky sám/a programuješ a chceš jim vyrobit skvělý vzhled, nebo se chceš věnovat v budoucnu právě designu.

Online tutoriály Adobe XD

-15% Cena: 474 Kč 404 Kč (162 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity