IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základy umělé inteligence - Online kurz

Chceš proniknout do fascinujícího světa umělé inteligence a zjistit, jak může ovlivnit tvůj život a práci? Pak absolvuj náš kurz Základy umělé inteligence, který je dostupný exkluzivně pouze pro naše studenty rekvalifikací!

Kurz se ti automaticky zpřístupní v průběhu studia. Zpravidla tomu je po absolvování kurzu objektově orientovaného programování.

Ještě nejsi naším studentem rekvalifikací? Rekvalifikuj se v našem akreditovaném kurzu pro junior programátory WWW aplikací. Nauč se pracovat s moderními nástroji budoucnosti a vybírej si z nekonečného množství pracovních nabídek. Nikdy není pozdě začít:

7 interaktivních lekcí

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzu naučíš?

Náš kurz tě provede základními koncepty a principy umělé inteligence, nabídne praktické příklady a ukáže ti, jak AI využít v různých oblastech.

Kurzy ti poskytnou nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti prostřednictvím konkrétních ukázek a cvičení. Po absolvování kurzu budeš mít pevné základy v oblasti AI a budeš připraven využívat AI technologie ve své práci a každodenním životě.

Na konci kurzu tě čeká závěrečný kvíz (po jehož absolvování obdržíš certifikát), kde si můžeš otestovat své nově získané znalosti.

Online tutoriály umělé inteligence


 

Aktivity