Využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací. Zároveň je tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.

Diskuze: Inject kláves do procesu, Macro do aplikace

Aktivity
Avatar
Zelená Veverka:15.5.2019 16:56

Zdravím, snažím se naprogramovat macro do jedné aplikace skrze C++. Zkoušel jsem keybd_event, post/sendMessage, ale vypadá to, že to mají "ošéfované". Nicméně jsem zkoušel program zvaný "Macro Recorder"od jitbitu a kupodivu funkce , které měli stisky kláves vynutit, fungovali. Díval jsem se skrze Microsoft Spy++ a odesílané zprávy do daného okna jsou stejné jak u mého programu tak i u macroRecorderu.
Zkoušel jsem i reversovat danou hru skrze debbuger (x32dbg/ cheatengine), ale k vyvolání funkce jsem se prostě nedostal... jaký to jsem, ale amatér.
Někdo nějaký nápad?

Editováno 15.5.2019 16:57
Odpovědět
15.5.2019 16:56
Oblíbený Editor: Microsoft NotePad Destructor; HW sestava: AMD Kalašnikov; Literatura: Evžen Oněgin - Linux přichází;...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.