Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základy fyziky v Blenderu - Online kurz

Zajímalo tě někdy, jak zničit objekt, který jsi vymodeloval/a. Nebo jak vytvořit například želatinu či simulaci vlajky? To všechno se v tomhle kurzu naučíš a i mnohem víc.

V průběhu kurzu jsou připravena praktická cvičení a vědomostní kvíz, kde si můžeš vyzkoušet všechny získané znalosti z každého tutoriálu Základy fyziky v Blenderu. Po absolvování kurzu získáš certifikát.

6 lekcí

6 samostatných úloh

3 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě tutoriály Základy fyziky v Blenderu naučí?

Naučíš se nastavit základní simulace a jaké jsou rozdíly mezi nimi. Dozvíš se, která je z nich nejnáročnější na výpočet, ale také jak zkrátit a ulehčit render, i přes náročnost simulace. Naučíš se, jak nechat padat objekty do misky, nebo jak objekty rozdělit na mnoho částí a následně je rozbít. Také zjistíš, jak z objektu udělat želé nebo gumu a dozvíš se, jak vytvořit simulaci látky nebo vlajky.

Aby sis vše zapamatoval/a, tak si svoje znalosti procvičíš ve cvičeních a nakonec si vytvoříš mini simulaci, ve které využiješ všechny svoje znalosti a naučíš se prakticky používat to, co ses naučil/a.

Online tutoriály Blender fyzika

Cena: 375 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity