IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základy modifikátorů v Blenderu - Online kurz

Hodily by se ti v projektu určité úpravy a deformace objektů, ale nevíš jak na ně? Potřebuješ jednoduše vysvětlit funkce a nastavení některých základních modifikátorů? Pracuješ s modifikátory, ale při jejich počtu v nich máš lehce zmatek? Vše potřebné se v tomhle kurzu naučíš!

V průběhu kurzu jsou připravena praktická cvičení a vědomostní kvízy, kde si můžeš vyzkoušet všechny získané znalosti z každého tutoriálu Základů modifikátorů v Blenderu.

8 lekcí

6 samostatných úloh

5 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzu naučíš?

Naučíš se základní modifikátory a jejich nastavení. Budeš vědět, jak modifikátory používat a k čemu je nejlépe využít. Zjistíš, který modifikátor je nejlepší na modelování stromu nebo vytvoření vitráže. Vyzkoušíš si, jak rozpohybovat pomocí modifikátoru povrch objektu nebo objekt nechat zmizet pomocí animace.

Online tutoriály Blender modifikátory

Cena: 600 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.

V následujícím kvízu, Online test znalostí Blender, si vyzkoušíme nabyté zkušenosti z kurzu.


 

Aktivity