IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Titulní obrázek

ITN ONAIR

Rekvalifikační kurzy hrazené úřadem práce

Sledujte seriál pořadů, který vám umožní proniknout do světa IT a pochopit souvislosti. Přinášíme vám rozhovory s lidmi, jejichž rozhled a názory výrazně překračují hranice IT světa. Seznamte se s tím, co vám může přinést IT!

ITN ONAIR 1 – Jindřich Máca – platy a uplatnění

Programování je pro něj koníčkem i vášní. Jindřich Máca byl jedním z těch, kteří stáli u zrodu ITnetwork, a je živoucím důkazem toho, že IT je lukrativní obor, který má budoucnost. V létě sám změnil práci. Co ho k tomu vedlo a kolik si jako senior v IT vydělává? Neobává se masivního nástupu AI? Nesnižují noví rekvalifikanti možnost najít si lukrativnější uplatnění? „Budu rád, když zaplníme místa a když se ti lidé budou mít dobře a budou s prací spokojení,“ to a mnohem víc říká Jindřich Máca v premiérovém díle ITN ONAIR.

Dále sledujte – 5 Statečných

5 lidí, kteří se rozhodli přijmout Výzvu stát se programátorem, aby pomohli ukázat, že to doopravdy jde.

Rekvalifikační kurz můžete mít již od 0 Kč! Zjistěte jak:

Získej rekvalifikační kurz

Již od 0 Kč

Základní verze rekvalifikačních kurzů je možné získat již od 0 Kč, a to skrze podporu od úřadu práce. Aby bylo možné žádost podat, je potřeba být veden v evidenci úřadu práce – buď jako zájemce o zaměstnání, nebo jako uchazeč o zaměstnání.


Uchazeč o zaměstnání je nezaměstnaný člověk registrovaný na úřadu práce. Zájemce o zaměstnání je potom pracující člověk, který ale touží po změně oboru a je rovněž registrovaný na úřadu práce (např. zaměstnanec, OSVČ, rodič na rodičovské dovolené).


Nemusíte se obávat formalit, s podáním žádosti na úřad práce vám pomůžeme a poskytneme vám veškerou aktuální dokumentaci. Více informací vám sdělíme po odeslání přihlášky.


 

Aktivity