IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základní konstrukce jazyka C - Online kurz

Online kurz obsahuje tutoriály se základy jazyka C pro úplné začátečníky nebo i ty, kteří si sem přišli dostudovat další syntaxi použitelnou i v C++. Chceš proniknout až na samotnou dřeň svého počítače? C je nízkoúrovňový jazyk a používá se zejména v průmyslu pro programování elektronických zařízení.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C tutoriály kompletně v češtině. Na konci každého tematického bloku jsou připravena praktická cvičení, kde si můžeš vyzkoušet všechny získané znalosti z každého C tutoriálu. Po absolvování kurzu získáš certifikát.

16 interaktivních lekcí

Odevzdání 24 samostatných úloh

Certifikát absolventa

Co tě C tutoriály naučí?

Budeš umět tvořit programy komunikující s uživatelem a provádějící jednoduché úkony. Moderní kurz nabitý interaktivními příklady ti dá solidní základy, na které se můžeš při cestě za platem až 90.000 Kč spolehnout.

C tutoriál tě povede od úplných základů programování a ukáže ti správnou cestu ke zvládnutí tohoto programovacího jazyka. Naučíš se, jak vytvořit vlastní projekt. Dozvíš se, jak se v C pracuje s proměnnými a jaké datové typy můžeš využít. Tuto část prozkoumáme opravdu podrobně ve dvou lekcích.

Už víš, s čím můžeš v C operovat, ale nevíš jak? V dalších lekcích C tutoriálu se dozvíš, jak práci svého programu větvit na základě podmínek. V části věnované cyklům se zase naučíš aplikovat jeden postup automatizovaně vícekrát. 

Následně doplníme ještě textové řetězce. Protože tou dobou už budeš mít dostatečný základ, přistoupíme k matematickým funkcím a funkcím obecně. Precizně připravený kurz obsahuje mimo jiné i rady od senior programátora o nejčastějších chybách začátečníků. C tutoriál bude u konce stažením certifikátu v PDF.

Prověřeno absolventy

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Strukturu kurzu připravil David Hartinger. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 15 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online C tutoriály

Cena: 295 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.
Úvod do programovacího jazyka C
Instalace NetBeans a kompilátoru C
Proměnné a typový systém v Céčku
Řešené úlohy k 1.-3. lekci Céčka
Typový systém v céčku podruhé: Datové typy
Podmínky (větvení) v jazyce C
Řešené úlohy k 4.-5. lekci Céčka
Cykly v Céčku
Řešené úlohy k 6. lekci Céčka
Pole v jazyce C
Řešené úlohy k 7. lekci Céčka
Textové řetězce v jazyce C
Textové řetězce v jazyce C podruhé - Práce se znaky
Řešené úlohy k 8.-9. lekci Céčka
Podmínky v C podruhé - Ternární výraz a propadávací switch
Vícerozměrná pole v jazyce C
Matematické funkce v jazyce C
Řešené úlohy k 11. a 12. lekci Céčka
Nejčastější chyby C začátečníků - Umíš pojmenovat proměnné?
Funkce v jazyce C
Řešené úlohy k 14. lekci Cečka
Struktury v jazyce C
Řešené úlohy k 15. lekci Cečka
Nejčastější chyby C začátečníků, děláš je také?
Tvůj certifikát e-learning kurzu Základy jazyka C
Bonusové cvičení pro jazyk C
IDE Code::Blocks pro jazyk C
Zdrojákoviště jazyka C - Základní konstrukce


 

Aktivity