Avatar
patrik.valkovic
Šéfredaktor
Avatar
patrik.valkovic:20.10.2014 20:26

Dobrý den,
Na úvod řeknu že programuji ve Visual Studiu 2013 a C++.
Je nějaká možnost jak importovat do projektu .obj soubor, například přes #pragma? Vím že je možné includovat .lib soubor, ale nenašel jsem způsob jak includovat .obj soubor.
Mám Windows aplikaci a k tomu testy. K testům jsem přidal dependencies k apliakci. Také jsem přidal do include directories cestu k souborům k aplikaci, takže je vidím na #include. Ale když použiji nějakou metodu nebo třídu, linker nahlásí "unresolved external symbol". Ok tedy, ve složce aplikace jsem našel složku s .obj souborama, přidal jsem ji jako library directory, a napsal .obj soubor mezi Additional dependencies. Vše funguje. Jen je problém, že pro každý .h soubor se vytvoří vlastní .obj soubor. A vždy při změně aplikace chodit do properties testu a ručně každý .obj soubor vypisovat je značně nepraktické.
Proto se chci zeptat, jestli je nějaký jiný způsob, jak přidat .obj soubory do projektu, a nebude tak zdlouhavý.
Nebo je popřípadě nějaký lepší způsob, jak tento problém vyřešit?
Celý projekt jsem umístil na GitHub, pro demonstraci ;-)
Děkuji za odpovědi.
https://github.com/Kowalsky95/Demo

Odpovědět 20.10.2014 20:26
Nikdy neumíme dost na to, abychom se nemohli něco nového naučit.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.