Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c week
Avatar
ra3sk
Člen
Avatar
ra3sk:24.5.2016 18:56

Zdravím, čítam si referenciu k C++ na stánke http://www.cplusplus.com/…l/variables/. V článku na spodku strany je rozobratých viac typov inicializácie. Chcel by som vedieť ktorú metódu je lepšie využívať a či sú u nich nejaké výhody/nevýhody. Predom ďakujem za vysvetlenie.

 
Odpovědět
24.5.2016 18:56
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Novák
Redaktor
Avatar
Odpovídá na ra3sk
David Novák:24.5.2016 21:07

In C++, there are three ways to initialize variables. They are all equivalent and are reminiscent of the evolution of the language over the years.

Tu to máš... ;)

Ale doporučuji používat typ jmeno{...}; Je to moderní způsob a můžeš s ním inicializovat vše stejným, jednotným způsobem.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
24.5.2016 21:07
Chyba je mezi klávesnicí a židlí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.