Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
discount 50 + hiring

Color Sudoku

Jestli už vás přestalo bavit klasické Sudoku, pak si můžete zahrát několik zajímavějších a obtížnějších modifikací. Velikost lze zvolit od 4x4 až do 20x20. Kromě číslic můžete vyplňovat také písmena nebo barvy. Součtové Sudoku se často nazývá Killer, protože při něm musíte opravdu hodně přemýšlet. Srovnávací Sudoku obsahuje znaménka větší/menší. Sousledné Sudoku má označena sousední políčka, jejichž hodnoty se liší právě o jedna. Sudé/liché Sudoku má odlišena pole se sudými/lichými čísly. Když máte dost času, můžete zkusit řešit vícenásobné Sudoku složené ze 2 až 5 normálních Sudoku, které se navzájem překrývají.
Program umí také vyřešit vámi zadané Sudoku a umí vygenerovat PDF soubor.


Galerie


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 566x (126.63 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C++

 

Všechny články v sekci
Online kurzy programování v C++ - Největší {C_A} e-learning
Článek pro vás napsal Petr Laštovička
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Autor se věnuje vývoji webových aplikací v ASP.NET a aplikací pro Windows v C++ nebo C#.
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!