BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!

Lekce 11 - E-shop v ASP.NET Core MVC - Výpis produktů

V minulé lekci, E-shop v ASP.NET Core MVC - Práce s obrázky - Dokončení, jsme si kromě jiného připravili stromové menu produktových kategorií.

Dnes si v ASP.NET Core MVC tutoriálu zobrazíme produkty dle vybrané kategorie, včetně možnosti řazení, filtrování a stránkování.

Zobrazení produktů dle kategorie

Na následujícím obrázku máme vzor pro stránku s výpisem produktů:

Výpis produktů v ASP.NET Core e-shopu

V horní části stránky se nalézá formulář pro filtrování a řazení zobrazených produktů. Pod ním jsou zobrazeny jednotlivé produkty. Na jednu stránku se nám vejde jen určité množství produktů. Jelikož budeme implementovat stránkování, zobrazíme ve vzorové aplikaci na jednu stránku jen tolik produktů, aby nám zbyl i nějaký na další stránku za účelem otestování stránkování :-)

Stránku s výpisem produktů bude možné zobrazit kliknutím na některou z listových kategorií v menu na levé straně (tu již máme hotovou). Na výpis produktů můžeme přejít také vyhledáním výrobků s pomocí vyhledávacího pole v záhlaví celé aplikace. Poslední možností, jak výpis zobrazovat, bude úpravou filtrování či řazení v horní části této stránky.

Verze pro administrátory

Dalším důležitým bodem je rozdílné zobrazení stránky pro administrátory webu. Ti uvidí u každého produktu navíc ikony pro editaci nebo odstranění produktu a tlačítko pro okamžité zvýšení skladových zásob:


 

...konec náhledu článku...

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za body. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dále v několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V ASP.NET tutoriálu naprogramujeme výpis produktů dle kategorie, jejich filtrování, řazení a stránkování za pomoci PagedList.MVC, IPagedList a ToPagedList.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 1056 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 834 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 34 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 553 Kč. Nabídka je časově omezená a platí pro všechny lekce v kurzu. Nakup teď a získej limitovanou 21% slevu.
834 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 2 633 Kč 2 080 Kč
Koupit jen lekci 32 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
32 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 80 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling II, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Martin Petrovaj
Avatar
Autor je lenivý vymýšľať nejaký slušný podpis. Venuje sa ale prevažne C#.
Aktivity (12)