POSLEDNÍ ŠANCE: Získej IT rekvalifikační kurz za 0 Kč v rámci programu NPO. Dotace končí už 31. 5.!
NOVINKA: Získej 40 hodin praktických dovedností s AI – ZDARMA ke každému akreditovanému kurzu!

Lekce 16 - E-shop v ASP.NET - Základ - Kontroler správy produktů

V minulé lekci, E-shop v ASP.NET - Základ - Manažer správy produktů, jsme implementovali manažera ProductManager.

V dnešním ASP.NET Core tutoriálu budeme pokračovat ve správě produktů. V aplikační vrstvě vytvoříme požadovaný viewModel a kontroler.

Budeme pracovat pouze v aplikační vrstvě, tedy v projektu Eshop.

ViewModel ManageProductViewModel

ViewModel nebude obsahovat žádnou logiku. Bude to jen kontejner na data, která chceme poslat do pohledu pro přidání/úpravu produktu. Zamysleme se nad tím, jaká data budeme potřebovat. Kromě samotného produktu musíme do formuláře předat také informaci o kategoriích, do kterých lze produkt zařadit.

Do složky Models/ přidáme novou složku ProductViewModels/. Do této složky přidáme novou třídu ManageProductViewModel:


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Koupit tento kurz

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za pouhých 2 560 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto balíčku získáš přístup ke všem 33 článkům (33 lekcí) tohoto kurzu.

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling II, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za kredity. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dále v několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V ASP.NET tutoriálu budeme pokračovat ve správě produktů. V aplikační vrstvě vytvoříme požadovaný viewModel a kontroler.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Radek Vymětalík
Avatar
...
Aktivity