Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

ASP.NET MVC - Single Page Application - Online kurz

Online kurz obsahuje tutoriály pro tvorbu bohatých webových aplikací pomocí nové technologie Single Page Application pro ASP.NET MVC.

Technologie ASP.NET MVC je již staršího data a byla překonána ASP.NET Core. Doporučujeme přejít na kurz ASP.NET Core.

3 lekcí

Co tě C# tutoriály naučí?

Budeš umět vytvářet elegantní webové aplikace fungující jako jedna stránka, která se nemusí přenačítat. Kurz s praktickými příklady tě nakopne při cestě za platem až 140.000 Kč.

C# tutoriál tě nejprve uvede do technologie Single Page Application, která klade důraz na klientskou část a minimalizuje komunikaci se serverem. Zjistíš, že takové aplikace mohou mít bohatší grafické rozhraní, fungovat offline a že svižně reagují na vstupy uživatele.

Aplikací, kterou vytvoříš, bude evidence osob. Vyzkoušíš si na ní základní principy této technologie. Poznáš strukturu aplikace a naučíš se vytvářet ViewModely v JavaScriptu, díky kterým budeš moci dynamicky generovat pohledy a zobrazovat je tak bez přenačtení stránky.

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Kurz vytvořil David Čápka Hartinger. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 15 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online tutoriály C# .NET

Cena: 25 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity