Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: asp.net core statická property mezi requesty

Aktivity
Avatar
basta74
Člen
Avatar
basta74:5.6.2020 15:54

Ahojte, jakou vlastnost má statická property v MVC kódu?
Mám stránky, které využívají doménu 3-tího řádu. Na začátku zpracování requestu si uložím hodnotu 3 řádu do statické stringové property a tu využívám pro práci s cache.
Tedy, jeden uživatel pracuje na webu pod doménou aaa.neco.cz a druhý na bbb.neco.cz.
Ukládám a čtu si s cache data pod klíčem {subomena}-vyrobky tj. aaa-vyrobky, nebo bbb-vyrobky aby je využívali všichni společně uživatelé navštěvující jednu subdoménu.

Ovlivňují se mezi sebou? Přepisuje se statická property navzájem mezi jednotlivými uživateli?
Mám za to, že co request uživatele to jedinečný běh aplikace?

Může nastat situace, že uživatel zobrazí stránku a to trvá 1 sekundu a během zpracování požadavku jiný uživatel zobrazí stránku na jiné subdoméně a přepíše statickou property o subdoméně tomu předchozímu v polovině zpracování?

Zkusil jsem: Nejde o to, že něco nefunguje ale snažím se pochopit vlastnost jazyka

Chci docílit: Bezchybného kódu

 
Odpovědět
5.6.2020 15:54
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.