Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
matesax:24.5.2012 18:46

Dobrý den,
vygenerovaný kód VS jsem celý přeďělal - co jsem nepotřeboval, to mi bylo vygenerováno a co ano, tak ne. :) Vyskytla se potřeba C# kódu pro aspx stránku - tedy jindy jsem se o to nemusel starat, ale teď si to musím vytvořit sám. Vytvořil jsem tedy prázdný C# file - se stejným názvem jako stránka kam patří (+ smaozřejmě přípona cs) to se mi kupodivu přidružilo pod stránku - jak mělo. :) Mám jen problém se správným nastavením. První věc - name space - mám něco přidružit k namespace - modelář má třeba namespace.modeller (či tak něco). Dále class - já mám: public partial class Index : System.Web.UI.Page (Index je název stránky ke které to patří) no a pak eventy - kde se registrují? Třeba page_load. Tuším že v <%@ Page ...> - jenže to mi nefungovalo - kód byl asi špatně. Děkuji předem. :)

 
Odpovědět
24.5.2012 18:46
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na matesax
matesax:24.5.2012 18:53

Abyste to správně pochopili:

 namespace Demetrion
{
  public partial class Index : System.Web.UI.Page
  {
    protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
    {
 
Nahoru Odpovědět
24.5.2012 18:53
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.