Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Jakub Šilhavý:1.7.2016 18:51

Zdravím, hledám brigádu v oboru programování. Studuji SPŠ a VOŠ v Chomutově, obor Automatizační systémy. Umím jazyk C# a základy jazyků C/C++, JSA (8051). Byl jsem úspěšný na různých programátorských soutěžích například celorepublikové finálové kolo soutěže PilsProg od ZČÚ nebo krajské + okresní kolo soutěže v programování. Zúčastnil jsem se v roce 2015 hackathonu v rámci Akademie programování a se svými spolužáky jsme vytvořili vzdělávací aplikaci pro ZŠ (www.diol.wz.cz) a soutěž vyhráli. Většinu času se věnuji algoritmizaci a vyváření aplikací pro Windows (WF, WPF, UWP). Pokud byste někdo věděl o nějaké příležitosti, neváhejte mě prosím kontaktovat na jakub.sil@seznam.cz.

Odpovědět
1.7.2016 18:51
Život je pes, a proto žít je psina.
Avatar
Odpovídá na Jakub Šilhavý
Erik Šťastný:1.8.2016 14:31

Pokud opravdu umíš to co říkáš, tak bych neviděl problém v tom napsat normálně na pozice co najdeš na jobs.cz apod. je jich tam víc než dost :)

 
Nahoru Odpovědět
1.8.2016 14:31
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.