IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Jan Krovec
Člen
Avatar
Jan Krovec:8.1.2019 8:14

Zdravím, chtěl bych požádat jestli by mi někdo dokázal pomoct s úkolem. V životě totiž nechci programovat, ale na škole je tento předmět, tak musím alespoň projít. Chci se zeptat jestli by mi někdo nedokázal jakkoliv pomoct, protože já netuším co s tím. Děkuju

Zkusil jsem: Zatím nic

Chci docílit: Sestavte takový program v jazyku C#, který nalezne nejrychlejší cestu z bodu (A) do bodu (B).
Program umožní interaktivně vložit parametry:

šířky pásů l1 a l2
délku pásu d
rychlosti chůze v1 a v2
Získané výsledky vhodně prezentuje, případně diskutujte, uznáte-li toto za vhodné.

Stanovte třídu časové složitosti vámi zvoleného řešení.

Poznámka:
Uvedené značení rychlostí, či vzdáleností je pouze orientační.
Zvolte si své vlastní označení jednotlivých bodů a vzdáleností, uznáte-li toto za vhodné.

 
Odpovědět
8.1.2019 8:14
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:8.1.2019 8:23

Zkus si otevrit ucebnici nebo sesit. Napsat, podle toho kod, ktery by mel podle tebe delat to, co je v zadani. No, a kdyz se ti to nepodari odladit, dej ten kod sem a rekni, co to dela a co by to melo delat.

Jako, ukol za tebe asi nikdo resit nebude :) Ale kdo vi, mozna se najde par dobrovolniku. Takhle to vypada, zes cele hodiny IT proflakal, hral hry. Takoveho cloveka bych nezamestnal.

 
Nahoru Odpovědět
8.1.2019 8:23
Avatar
Jirka
Člen
Avatar
Odpovídá na Jan Krovec
Jirka:8.1.2019 8:47

Ahoj.

Zkus napsat, jak bys to řešil bez počítače. Díky.

Nahoru Odpovědět
8.1.2019 8:47
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.
Avatar
Odpovídá na Jan Krovec
Erik Hawlasek:8.1.2019 17:41

Ahoj, je třeba nad tím pouvažovat a ne čekat že to někdo za tebe udělá. Píšeš že jsi zatím nic nezkusil, v pořádku, jenže to je jako v jiných předmětech, podívej, některé předměty člověka baví a některé ne a úkoly stejně dělá. Kdo ne tak je pak na tom blbě :-?. Zkus si to vzít k srdci a úkoly neházej za hlavu, kdyby se viděla tvá snaha tak by se ti určitě pomohlo, ale tady tímto směrem cesta nepovede, jak říkali kluci nademnou. Přeji ti hezký zbytek dne a úspěšné dořešení úkolu. Ještě jedna věc, pokud to vůbec neumíš, tak si to prvně nakresli na papír a úlohu převeď do reálného života, aby jsi pochopil, co se tam vlastně má stát, poté už by se dalo o něčem diskutovat a program "nějak slepit" dohromady :-).

Editováno 8.1.2019 17:44
Nahoru Odpovědět
8.1.2019 17:41
Za zeptání nic nedáš.
Avatar
Lako
Člen
Avatar
Lako:9.1.2019 15:02

Tak za 5 kilčo ti to dám dohromady, napiš PM.

 
Nahoru Odpovědět
9.1.2019 15:02
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.