Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: C# zdrojový kód pro organizér

Aktivity
Avatar
ORRNY66
Člen
Avatar
ORRNY66:29.4.2012 19:04

Ahoj, jsem začínající programátor a náhodou jsem objevil vaše diskuzní fórum. Vytvářím nyní organizér v C# a mám problém se zdrojovým kódem. Moc bych byl vděčný, kdyby někdo z Vás měl k dispozici nějaký organizér(upo­mínkovač)hoto­vý. Potřeboval bych hotový program, na kterém bych se mohl učit. Sehnat hotový program od českých programátorů je obtížný, google je zaplavený zahraničními vývojáři. Vaše fórum mě proto moc nadchlo. Brzy bych se také chtěl zapojit a něčím přispět. Už jsem vytvořil kalkulačku v C#. Dík moc za jakoukoliv pomoc, nemůžu pochopit, kde dělám chybu ;)mějte se

 
Odpovědět
29.4.2012 19:04
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na ORRNY66
David Čápka:29.4.2012 19:23

Udělat organizer není úplně jednoduché a to už jen z toho důvodu, že potřebuješ pracovat s nějakou databází (pokud má za něco stát) a to rozhodně není pro začátečníky.

Nahoru Odpovědět
29.4.2012 19:23
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.