Návrh SW Návrh SW
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 599 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Diskuze: Jaký prohlížeč pdf do WPF formuláře?

C# .NET .NET (C# a Visual Basic) Jaký prohlížeč pdf do WPF formuláře? American English version English version

Aktivity (3)
Avatar
Vladimír Suchan:22.8.2018 16:36

Nedovedl by mi někdo poradit nějaký free prohlížeč pdf souborů do formuláře ve WPF (XAML). Jde jen o náhled pdf, žádné další funkce nejsou potřeba, žádné generování, úprava, tisk. Jen zobrazit. Jediné omezení je, že to musí běžet i na Windows 7 i na Windows 10.
Díky za všechny tipy.

Zkusil jsem: Zkoušel jsem vw WPF vestavěný WebBrowser, ale nejde to na Windows 7.

Chci docílit: Potřebuji uživateli zobrazit pdf soubor, který se jinde v aplikaci vygeneroval z Wordu a nyní jej aplikace odesílá. Uživatel by tedy měl vidět ten pdf soubor, který odesílá a nějaká metadata okolo. Protože jde jen o náhled, přijde mi zbytečné kupovat na to placenou komponentu.

 
Odpovědět 22.8.2018 16:36
Avatar
Michal Žůrek - misaz:24.8.2018 16:04

Pakliže to je jen náhled, tak bych to vyřešil spíš tak, že PDF necháš vyrenderovat do obrázek a zobrazíš ten obrázek. https://social.msdn.microsoft.com/…n-jpeg-image?…

 
Nahoru Odpovědět 24.8.2018 16:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.