IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Radek Ladič
Člen
Avatar
Radek Ladič:30.11.2018 23:59

Ahoj, chtěl bych jen radu jak začít jedna se o teď už asi ne moc známou hru darkorbit na tuto hru byly vytvořeny podpůrné programy boty který dělali to že se náhodně pohybovali po mapě a sbírali boxiky a zabíjeli NPC, většina z nich byla packet bot jenže bigpoint už odesílá častěji kontrolní packety a je to už nebezpečné, má otázka zní lze vytvořit memory BOT který be dělal to samé a vypadal by i podobně? Nejde mi o to na tom zbohatnout nebo si na tom nějak vidělávat ale poslední dobou mě už ty hry nějak přešli a chtěl bych se začít věnovat něčemu smysluplnejsimu zde přikládám odkaz jak takoví boti vypadají, děkuji za každou radu.
https://youtu.be/O9Rst6e0AaE

Zkusil jsem: Pixel bot, ten je ovšem hodně nekvalitní

Chci docílit: Programu kterej bude podobný packet botu.

 
Odpovědět
30.11.2018 23:59
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.