Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Zdeněk Pavlátka:15.3.2014 8:15

Už jsem opravdu zoufalý. Snažím se obarvit řádky textu v RichTextBoxu podle toho, jakým znakem začínají. V cyklu si připravím pomocná pole s řádky a s indexy jejich začátků. Pak tato pole projdu dalším cyklem a switchem obarvuji. Problém je v tom, že při prvním obarvení se obarví celý text (i když v SelectionStart a SelectionLength jsou správné hodnoty) a další obarvení se ignorují. Zkusil jsem to projít pomocí F10 a Visual studio ukazuje, že se příkazy normálně provádí. Jen se po přiřazení hodnoty nemění barva...

Odpovědět
15.3.2014 8:15
Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi programátor.
Avatar
Odpovídá na Zdeněk Pavlátka
Zdeněk Pavlátka:16.3.2014 15:28

Už jsem to vyřešil, problém byl v události text_changed, ne v samotném barvení.

Nahoru Odpovědět
16.3.2014 15:28
Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi programátor.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.